OKS Odra Opole - strona nieoficjalna

El Clásico małej Odry cz. II

Dekalog Młodego Piłkarza

DEKALOG MŁODEGO PIŁKARZA „OKS ODRA” OPOLE

• Na zajęcia sportowe przychodzę punktualnie!!!!

• Przed i po zajęciach sportowych pomagam trenerowi przenieść sprzęt sportowy (piłki, tyczki, pachołki, itp.) W szatni przed treningiem, zawodami lub w przerwie meczu, turnieju, będę w skupieniu wysłuchiwał wskazówek trenera. Nie będę krzyczał!

• Będąc na boisku przed treningiem nie wykonuję strzałów do bramki tylko indywidualnie lub z kolegami rozgrzewał się z piłką (żonglerka, podania, itp.)

• Napój (woda niegazowana) zostawiam za linią boczną w ustalonym przez trenera miejscu. Spożywam napój tylko za zgodą trenera, w określonych przerwach podczas zajęć.

• Podczas zajęć sportowych skupiam się na ćwiczeniach, zabawach i grach, pamiętając, żeby nie patrzeć na rodziców oraz nie rozmawiać z kolegami.

• Będąc na boisku pamiętam, iż nie wolno ze względów bezpieczeństwa wieszać się na bramkach, płocie huśtać, skakać itp. Po zajęciach sportowych nie zostawiam żadnych śmieci po sobie (puste butelki, reklamówki, itp.), tylko wyrzucam je do pojemnika na śmieci.

• W czasie wolnym na podwórku wykonuję ćwiczenia, których nie opanowałem bardzo dobrze na zajęciach.

• Obowiązki szkolne (odrabianie lekcji, itp.) staram się wykonywać jak najlepiej, gdyż mając problemy w nauce nie będę mógł uczestniczyć w treningach oraz meczach i turniejach.

• Jeżeli nie jestem pewien godziny zajęć, meczu, bądź jakiejkolwiek innej sprawy dzwonię do trenera lub sprawdzam na stronie internetowej swojego rocznika

• Jeżeli źle się czuję bądź odczuwam inne dolegliwości, natychmiast informuję o tym trenera.

• Jeżeli doszło z mojej winy do upadku kolegi lub przeciwnika – podaję mu rękę i przepraszam – PAMIĘTAM O PRZESTRZEGANIU ZASAD FAIR PLAY. Jako przyszły piłkarz nie używam wulgarnych, obraźliwych słów wobec bliskich, kolegów, gdyż mam szacunek do siebie i wszystkich osób.

Jeżeli nie będę na zajęciach, bądź na meczu i turnieju zawsze powiadamiam trenera!!!!!

pon.

LZS Mechnice 0:8 OKS Odra Opole
2015-10-12, 16:30:00

oceny zawodników »

Football Academy Opole 4:2 LZS Victoria Chróścice
LZS Mechnice 0:8 OKS Odra Opole
Śląsk Łubniany 2:3 LZS Stal Osowiec
Rodło Opole 1:0 LZS Swornica Czarnowąsy
TOR Dobrzeń Wielki 7:0 LKS Silesius Kotórz Mały

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Silesius Kotórz Mały - Football Academy Opole
LZS Swornica Czarnowąsy - TOR Dobrzeń Wielki